[Rozmiar: 63625 bajtów]

Polecam Domeny.pl

[Rozmiar: 23442 bajtów]

Recenzja ebooka "Zwycięska przewaga w biznesie"

Zwycięska przewaga w biznesie - Paweł Wiącek

Zwycięska przewaga w biznesie - Paweł Wiącek

O tym jak duża w dzisiejszych czasach jest konkurencja wie tylko ten , kto działa w biznesie. To przede wszystkim konkurencja sprawia, że pozyskanie klienta i utrzymanie go przy sobie jak najdłużej jest tym co pozwala odnieść nam sukces lub odwrotnie.

Sukces w biznesie to duża liczba klientów. Najwięcej, a raczej przede wszystkim zarabia się na klientach powracających. Dzięki tej publikacji poznasz skuteczne metody pozyskiwania klienta. Najistotniejszą sprawą jest działanie w ten sposób, by klient był z nami jak najdłużej. Pamiętaj, że zadowolony klient opowie o tym średnio trzy razy, a niezadowolony co najmniej osiem razy! Wniosek jest bardzo prosty; nie można działać pochopnie. Klienta możesz oszukać tylko raz! Sam możesz stwierdzić czy jest to opłacalne.

Tym, co wyróżnia tę książkę, jest to, że powstała ona na bazie specjalnego kursu i jest napisana prostym i zrozumiałym językiem. Ta książka się wyróżnia. Wszystko jest jasno, zrozumiale i praktycznie opisane.

Dla kogo tak naprawdę jest ta książka?

 • Dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, aby zwiększyć obroty firmy.
 • Dla pracowników odpowiedzialnych w firmie za wyniki sprzedaży, aby zdobywać nowych klientów.
 • Dla osób pracujących bezpośrednio z klientem, aby finalizować więcej transakcji.
 • Dla osób szukających nowych kanałów sprzedaży, zdobywania klienta.
 • Dla osób chcących poprawić wyniki sprzedaży produktów sprzedawanych przez internet.

Jeżeli chcesz rozwijać swoją firmę szybko i skutecznie, to musisz zacząć oferować coś wyjątkowego, dzięki czemu Twój klient zapamięta Cię i wróci po więcej.

Publikacja "Zwycięska przewaga w biznesie" to kompendium wiedzy o tym, jak budować relacje z klientem przed oraz po zakupie Twojego produktu w taki sposób, aby w świadomości klienta diametralnie odróżnić Twoją firmę od konkurencji do tego stopnia, by nie tylko opowiadał o Tobie swoim znajomym, ale także jeszcze przez długie lata wracał do Ciebie.

To właśnie z tej książki dowiesz się m.in.:

 • W jaki sposób budować trwałe relacje z Twoimi klientami, odróżniając Cię od konkurencji
 • Jak zidentyfikować mocne strony Twojego biznesu i w jaki sposób skutecznie je komunikować osobom, którą mogą być zainteresowane Twoim produktem
 • Czym są jednostki satysfakcji oraz dlaczego tak mocno wpływają na sprzedaż Twojego produktu
 • Czym jest idea niskiej piłki i dlaczego jest tak skuteczna, że zmienia poglądy tych, którzy nie są przekonani do Twojego biznesu
 • Jakie są 4 zasady, o których musisz pamiętać, chcąc stworzyć dochodowy biznes
 • Jak małymi inwestycjami pozyskiwać klientów, zachowując przy tym wysoką efektywność.

Dzisiaj o sukcesie ludzi decyduje informacja. Osoby nie mające właściwych informacji zostaną wyprzedzone przez tych, którzy te informacje mają. To nieuniknione. Ciągły rozwój to nie atut, to konieczność. Eksperci twierdzą: "Jeżeli szybkość zmian poza Twoją organizacją lub poza Tobą jest większa od szybkości zmian wewnątrz Twojej organizacji lub Ciebie, to jesteś zagrożony". Kluczem do osiągnięcia przewagi konkurencyjnej jest umiejętność uczenia się i wykorzystywania nowych informacji szybciej niż inni.

"Zwycięska przewaga w biznesie" to swoisty niezbędnik dla każdego, kto prowadzi własny biznes i chce, aby rozwijał się on w tempie błyskawicznym. Dzięki praktycznej wiedzy ujętej w tej publikacji diametralnie odróżnisz swoją firmę od konkurencji, sprawiając, że to Twój klient będzie długo po przeprowadzeniu z Tobą transakcji opowiadał o Tobie swoim znajomym, przyprowadzając tym samym nowych klientów.

Jeśli chcesz posiąść umiejętności pozyskiwania klientów i zwiększania sprzedaży, ta książka jest do tego kluczem!

Pobierz ebooka

© copyright 2010 - 2012 - ebookmedia.eu - Design downloaded from Free Templates - your source for free web templates