Rozmiar: 18448 bajtów

Kursy i szkolenia - ZdrowieJak skutecznie schudnąć? - Żaneta Pawlik

Człowiek z nadwagą czy otyły ma problem, bo wygląda beznadziejnie (chodź oczywiście nie zawsze) i do tego czuje się źle. Również tacy ludzie mają niską samoocenę i np. kiedy są co raz grubsi boją się wychodzić na zewnątrz, poznawać nowych ludzi, boją się komentarzy innych ludzi.

Osobom otyłym jest generalnie ciężko w życiu bo np. trudniej jest im znaleźć pracę, czy też założyć dwuczęściowy strój kąpielowy. To może być denerwujące.....Sporo osób również nie ma motywacji...... Ale.......

czytaj więcej...

Skuteczna dieta - Marcin Gurtowski

Prawda jest taka iż ćwicząc krótko i energicznie poprawiasz tylko kondycję. Ćwicząc bardzo intensywnie spalasz głównie węglowodany. W celu spalenia tłuszczu potrzebny jest dłuższy trening. Minimum to 30 minut treningu o zmiennym rytmie, raz intensywnie zaraz później spokojnie.

Gdy czujesz głód musisz coś podjeść, bo robi Ci się słabo, burczy w brzuchu i czujesz złość. Ta Dieta różni się od wszystkich, które znasz. Nie musisz się głodzić. Normalnie się odżywiasz, i co najważniejsze NIE MUSISZ NAWET ĆWICZYĆ

czytaj więcej...

Rzuć palenie na dobre - nowickat@wp.pl

Jeśli wciąż borykasz się z rzucaniem nałogu i ciągle do niego wracasz... ...mam dla Ciebie dobrą wiadomość, która pozwoli Ci zaoszczedzić mnóstwo Twojego cennego Czasu, Zdrowia i Pieniędzy.

Pozwól, że przedstawię Ci PROGRAM, dzięki któremu ja sama rzuciałam palenie w przeciągu niespełna 3 tygodni i od kilku lat PAPIEROSY NIE SĄ MI POTRZEBNE do niczego.

czytaj więcej...

Jak dbać o nogi aby były piękne i zmysłowe - mikam@op.pl

Napewno zastanawiałaś się, co należy robić, aby zawsze mieć piękne i zmysłowo wyglądające nogi? Nie wiesz o czego zacząć?

W tym kursie znajdziesz na powyższe pytania odpowiedzi i już NIGDY nie będziesz się wstydzić swoich nóg. W Twojej szafie zagoszczą sukienki i spódnice.

czytaj więcej...

Domowe sposoby na włosy - Krzysztof Rogala

Chcąc zachować jak najdłużej włosy musisz o nie dbać. Przy odrobinie czasu i chęci można samemu przygotować w domu sporo skutecznych i wypróbowanych mikstur, odżywek, balsamów do pielęgnacji włosów.

Nie lepiej wrócić do naturalnych sposobów które przez wieki były skuteczne w zapobieganiu łysieniu,wpływały korzystnie na wygląd włosów. Zachowanie przez całe nasze życie ładnych i mocnych włosów jest marzeniem każdego z nas...

czytaj więcej...

© copyright 2010 - 2012 - ebookmedia.eu - Design downloaded from Free Templates - your source for free web templates