Rozmiar: 18448 bajtów

Kursy i szkolenia - Zdrowa żywność8 szybkich i prostych sposobów na schudnięcie
- Michał Rusztowicz

Poradnik ten jest przeznaczony dla osób, którzy chcą wyglądać pięknie i zgrabnie. Już nie będą się z Ciebie naśmiewać inne osoby! Zadbaj o swoją sylwetkę!

Jeśli chcesz odmienić swoje życie zainwestuj jednorazowo tylko 10.00 złotych.

czytaj więcej...

Jak się odżywiać, by być zdrowszym i piękniejszym?
- Mariusz Choryło

To nie jest kolejna dieta cud. Od samego czytania nie ubędzie Ci kilogramów, nie staniesz się zdrowszy i piękniejszy. Dlatego jeżeli nie zamierzasz zastosować się do tego co przeczytasz, daj sobie spokój, idź kup hamburgera.

Jeżeli jednak chcesz nauczyć się zdrowo odżywiać, wyglądać atrakcyjnie zacznij działać, decyzja należy do Ciebie. Stoisz w miejscu czy jesteś gotowy do akcji?

czytaj więcej...

Przepis na chleb dietetyczny - Michał Wrębiak

Starannie dopracowana receptura - dla każdego, w domu, bez skomplikowanych czynności. Chleb robiony jest na specjalnym zakwasie, bez udziału drożdży i polepszaczy, które w dzisiejszych czasach dodaje się coraz częściej.

Wytwarzanie dietetycznego chleba nie sprawi ci trudności, a szczegółowy przepis wyjaśni wszystkie etapy tak, aby całość była dla ciebie jasna.

czytaj więcej...

Tygodniowa dieta proteinowa - Arnold Krzanowski

Odchudzanie bez odchudzania, ubytek 5 kg w 5 dni-czy to możliwe? Poradnik zawiera szczegółową instrukcję, krok po kroku, przedstawiającą schemat stosowania tzw. fazy "ataku", opierającą się tylko i wyłącznie na bazie protein.

Proszę wypróbować, to tylko parę dni, ufam że naprawdę każdy potrafi tych parę chwil wytrzymać zmieniając swoje nawyki żywieniowe, dla efektu końcowego naprawdę warto!

czytaj więcej...

Dietetyczny kurczak czyli pomysł na smaczny i niskokaloryczny obiad - biuro@widoczny.pl

Przed Tobą film z kompletnym przepisem na przepyszny, wspaniały i prosty w wykonaniu obiad. Dietetyczny kurczak jest bardzo smaczny, a co najważniejsze zdrowy. Pozytywnie wpływa na bilans metaboliczny.

Wykonanie będzie łatwe również dla zupełnych kuchennych laików. Poznaj prosty w wykonaniu przepis na przyszny, a zarazem niskokaloryczny obiad.

czytaj więcej...

© copyright 2010 - 2012 - ebookmedia.eu - Design downloaded from Free Templates - your source for free web templates