Szpiedzy umysłów - Witold Złotkowski

Genialne narzędzie internetowe - możesz zaoszczędzić od kilkuset do kilku tysięcy złotych rocznie - więcej

100 pytań na temat E-Biznesu do Piotra Majewskiego - więcej

Jak zarabiać na blogu

Kurs ten powstał na podstawie doświadczeń autora zdobytych z prowadzenia 6 blogów opartych na Word Pressie

200 - 500 złotych w miesiącu z prowadzenia bloga, którego Ty sam zrobiłeś!

Czy jest to w ogóle możliwe? Okazuje się, że tak. Blog stworzony przez Ciebie będzie pracował na Twoje konto 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Nigdy nie będzie narzekał, nie będzie męczył Cię o podwyżkę, nie będzie chorował! Najlepszy pracownik jakiego dotychczas zatrudniłeś.

Zrobić bloga nie jest sprawą trudną. Jednak spowodować to, żeby był wysoko w rankingach wyszukiwarek i aby ludzie chcieli jego strony zaglądać i generować Ci pieniądze to już wyższa szkoła jazdy.

Jak zarabiać na własnym blogu - zamów kurs

Kilkaset złotych na miesiąc nie jest wielkim majątkiem. Jednak możesz zarabiać więcej, dając sobie samemu podwyżkę. W jaki sposób? Po prostu tworząc kolejne blogi na inny temat. Sprawa wydaje się prosta.
Istnieją niezliczone kursy jak zarabiać kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie (!?) Owszem, są ludzie zarabiający wielokrotnie większe kwoty. Biorąc jednak pod uwagę to, że ktoś zaczyna dopiero wydaje się to mało realne.

Nie czekaj dłużej i skorzystaj z doświadczeń autora kursu. W łatwy sposób wyszukasz tematy na swoje blogi. Poznasz metody, które sprawią, że zaczniesz zarabiać pieniądze, które przy Twoim zaangażowaniu mogą stać się wspaniałym dochodem pasywnym.

Niektóre osoby chcąc mieć dobrego bloga zlecają zadanie to firmom lub ludziom zajmującym się tworzeniem stron www. Jest wiele firm, które oferują tego typu usługi. Na brak zleceń nie narzekają. Ceny są różne, ale te najniższe to 600 - 700 złotych. Korzystając z porad omawianego kursu nauczysz się tego i zrobisz bloga sam. Czyli na samym starcie już masz w kieszeni 600 złotych!

Jak zarabiać na własnym blogu - zamów kurs

Zapoznaj się i skorzystaj z innych kursów:

Arrow System - Lokaty bankowe dają 5% w skali roku. Obligacje skarbowe to średnio 4% rocznie. Co powiesz na 10% zysku dziennie? - więcej

Najpotężniejszye techniki negocjacyjne - Kurs na zasadzie instrukcji. 7 największych technik perswazji i manipulacji, które skutkują w codziennym życiu - więcej

Copywriting - Ponadczasowe posunięcia strategiczne i taktyki reklamowo-marketingowe Kennedy’ego zarobiły dla jego pracodawcy ponad 627 milionów dolarów (niemal 1 miliard 725 milionów złotych) ... - więcej

Marketing Sieciowy - MLM jak działać? jak promować? - więcej

© copyright 2010 - 2012 - ebookmedia.eu - Design downloaded from Free Templates - your source for free web templates