Rozmiar: 18448 bajtów

Recenzja ebooka "Ty tu rządzisz"

Ty tu rządzisz! - Marek Olejniczak

Ty tu rządzisz

Czasy w jakich przyszło nam dzisiaj żyć możemy nazwać erą sprzedaży. Dzisiaj wszystko jest na sprzedaż: produkty, usługi, pomysły czy nawet swój czas. W tej dziedzinie konkurencja jest bardzo duża. Aby dzisiaj coś sprzedać trzeba wykazać się dużymi umiejętnościami w odczytywaniu intencji. Oprócz języka ojczystego trzeba znać jeszcze jeden, mianowicie język perswazji.

Wiele osób praktykuje nieczyste techniki w zdobywaniu rynku czy klienta. Jest to praktyka na krótką metę ponieważ po jednorazowym zysku sprzedawca ma spalone za sobą mosty, a klient znika.

Z tego tez powodu ludzie coraz częściej zaczynają unikać okazyjnych sprzedawców, co utrudnia sprzedaż tym uczciwym. Aby sprzedawać skutecznie trzeba mieć konkretne umiejętności. Dobrym sposobem jest skorzystanie z szóstego zmysłu, a dokładniej do wykorzystania neuronów lustrzanych.

Neurony lustrzane to główny temat publikacji Marka Olejniczaka. Mowa jest o tym jak za pomocą perswazji sprawić, aby to klient zapragnął Twojego produktu lub by partner zrobił to czego Ty chcesz! Znając zagadnienie neuronów lustrzanych masz do dyspozycji ogromne narzędzie nie tylko w dziedzinie sprzedaży. Jest to pomocne wszystkim, którzy chcą zapanowaćę nad własnym życiem i codziennymi sprawami.

Czyż nie wspaniale było by gdybyś potrafił odczytywać myśli innych ludzi i znając ich intencje nakłaniać ich do posłuszeństwa wobec Ciebie. Ta książka przybliży Ci możliwości za pomocą których w niezauważalny sposób będziesz wywierał wpływ na innych ludzi!

Szybko nauczysz się jak czytać myśli innych z mało zauważalnych gestów ciała. Ludzie cały czas nawet o tym nie wiedząc wysyłają komunikaty z różnymi informacjami. Dowiesz się czy Twój rozmówca w danej chwili jest zainteresowany rozmową czy nie. Wtedy za pomocą kilku zdań wywołasz pożądany stan emocjonalny u Twojego oponenta.

„Ty tu rządzisz” to także instrukcja obsługi ludzkiego mózgu. Przeczytasz w niej m.in., na jakich zasadach człowiek postrzega świat i w jaki sposób pierwotna część naszej osobowości, jaką jest podświadomość, wyłapuje i oczyszcza informacje. To ogromna wiedza, która pozwoli Ci sterować ludźmi z kolei bez ich wiedzy… w jaki sposób wykorzystać neurony lustrzane, by zyskać przychylność rozmówcy.

Odkryjesz, jak ważne dla człowieka są podobieństwa. Nauczysz się upodabniać do swojego rozmówcy, przy okazji zaskarbiając sobie jego zaufanie. Wreszcie, dowiesz się, co to pacing, jak poprawnie go wykonać i dlaczego bez tego sukces w sprzedaży jest prawie niemożliwy.

Poznasz kolejne ważne pojęcie, jakim jest leading. To właśnie leading jest kluczem do maksymalizowania wielkości sprzedaży, zyskiwania uwagi rozmówcy czy uczucia osoby, która przyprawia Cię o ciarki na plecach… jak opanować większą grupę ludzi.

Po przeczytaniu tej publikacji przekonasz się także, że umiejętnością równie ważną czasami nawet ważniejszą, co wywieranie wpływu na innych, jest obrona własnej osoby przed manipulacją…

Publikacja Olejniczaka to ogromna wiedza, dzięki której zaczniesz życie „brać jakim jest”, ale będziesz kształtował je według własnych potrzeb. Nareszcie „usłyszysz” co ludzie „mówią „ do Ciebie, nie zawsze pokrywa się to z wypowiadanymi przez nich słowami! Odkryjesz wtedy, że gdy znikną problemy z komunikacją to życie staje się piękniejsze i prostsze. Dzięki dużej liczbie ćwiczeń sprawdzisz zdobyte umiejętności w praktyce.

Ty tu rządzisz - pobierz ebooka

Linki do artykułów

artykuły | dzieci szczęścia | uwolnij pewność siebie | dzisiaj awans, jutro podwyżka | bogać się kiedy śpisz | gotowa na sukces | pozytywny egoista | podstawy pisania przekonywujących tekstów | nie ogarniam | łatwa trudność zrozumienia | pierwszy milion | ja - czyli jak zmienić siebie | ty tu rządzisz

© copyright 2010 - 2012 ebookmedia.eu - Design downloaded from Free Templates - your source for free web templates