Rozmiar: 18448 bajtów

Kursy i szkolenia - Rozwój osobisty i duchowyJak szybko i skutecznie hipnotyzować? - Bartłomiej Raczkowski

Wyobraź sobie, że masz umiejętności o których zawsze marzyłeś lub marzyłaś...Zdobędziesz umiejętności które być może widziałeś lub widziałaś na filmach...

Spójrz i zobacz jak zmienia się ostrość twojego widzenia. Zamknij oczy, wpadnij w trans...

czytaj więcej...

Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia - Barbara Łukowiak

Czy i Ty nie możesz sobie poradzić ze swoimi konfliktami wewnętrznymi? Jak się pozbierać, wzmocnić i zmotywować by osiągnąć życiowe MAKSIMUM?

Czy wiedziałaś/eś o tym, że w zwykłym jabłku możesz znaleźć gwiazdę? Teraz właśnie jest najlepszy moment, byś odkrył/a w sobie prawdziwą gwiazdę, podobną do tej, jaka znajduje się w zwykłym jabłku.

czytaj więcej...

Kurs podświadomości. Struktura umysłu. Jak z niego korzystać by się zmienić i odnosić sukcesy? - Bartłomiej Raczkowski

Specjalnie przygotowany program komputerowy w formie multimedialnego kursu lub nauka na platformie e-learnigowej! Co sprawia, że pewni ludzie osiągają wszystko bez wysiłku i każdego dnia żyją z pasją?

Różnica pomiędzy człowiekiem który wiedzie życie pełne sukcesów, a człowiekiem z wiecznymi problemami jest niewielka. To PRZEKONANIA jakie ma, sprawiają, że jest taki jaki jest i ma to co ma!

czytaj więcej...

Jak skutecznie pracować nad charakterem? - Dariusz Zalewski

System budowania wewnętrznej samodyscypliny w oparciu o klasyczną metodę kształcenia charakteru, dostosowaną do realiów współczesnych.

Po tym kursie każdy będzie mógł zaplanować sobie pracę nad własnym charakterem (lub charakterem swojego dziecka), zdobędzie wiedzę na temat środków niezbędnych w pracy samowychowawczej.

czytaj więcej...

Zarządzanie sobą w czasie video szkolenie - Marcin Godlewski

Na szkoleniu dowiesz się: jak wyznaczać sobie SKUTCZNIE cele, planować zadania, jak rozpoznawać rzeczy pilne od ważnych, jak WYGODNIE pracować z kalendarzem i w pełni go wykorzystywać oraz wiele innych praktycznych porad.

Szkolenie Marcina Godlewskiego o zarządzaniu czasem, a właściwie jak sam autor podkreślił w temacie, zarządzania sobą w czasie jest na bardzo wysokim poziomie. Oprócz sporej dawki informacji na temat programów (tych darmowych i mniej darmowych) można uzbroić się w niezbędną wiedzę i zaraz po zakończeniu szkolenia wdrożyć w życie pewne zasady mające na celu zwiększenie naszej produktywności.

czytaj więcej...


© copyright 2010 - 2012 - ebookmedia.eu - Design downloaded from Free Templates - your source for free web templates