Rozmiar: 18448 bajtów

Recenzj ebooka "Pierwszy milion"

Pierwszy milion - Robert Maicher

Pierwszy milion

Trzeba dostać od życia pożądnego kopniaka, żeby zarobić pierwszy milion

Przeraża cię myśl, że nie masz kasy? Chciałbyś mieć swój biznes i nie wiesz od czego zacząć? Przeczytaj tą publikację, a dowiesz się, że nie mając wiele można stać się bogatym! Zaczniesz w końcu działać, a nie jak do tej pory szukałeś wymówek.

Nie jest prawdą, że w Polsce nie można zrobić dużych pieniędzy. Żywym tego przykładem jest autor tej książki – Robert Maicher, autor słynnego „Truskawkowego milionera”. Pochodził z biednej rodziny. Mieszkał na wsi – nie miał żadnych perspektyw na lepsze życie. Jednak od wczesnej młodości powiedział sobie, że będzie kiedyś bogaty. Próbował różnych rzeczy, które jedne po drugim okazywały się niewypałem. Nie poddawał się. Po każdej porażce przystępował z entuzjazmem i nowym zapałem do realizacji następnego pomysłu.

Czy gdybyś wiedział, że przez najbliższe lata będziesz podejmował liczne próby zdobywania pieniędzy – testował rozwiązania, angażował się w różne przedsięwzięcia, zakładał małe biznesy, brał udział w programach partnerskich, tylko po to, żeby kilka lat później zostać bogatym – zrobiłbyś to?

Autor tej książki nie miał żadnej pewności. Każda próba kończyła się upadkiem. Zarabiał, po czym wszystko tracił. Nie stać go było na żadne przyjemności i rozrywki, tylko na podstawowe potrzeby. Inni na jego miejscu załamali by się. On jednak walczył dalej. Ani przez moment nie myślał, że w wieku 26 lat będzie miał taki dochód pasywny, że nie będzie musiał pracować. Nie marzył o tym! Wiedział jednak i zaplanował sobie, że będzie bogaty. I udało mu się. I TO W POLSCE!

Po wielu próbach załamany, zaczął surfować po sieci w poszukiwaniu jakiegoś mądrego pomysłu. W końcu odkrył nowatorski i ciekawy sposób zarabiania. Za swoje ostatnie pieniądze kupił domenę, zrobił porządną stronę WWW i wtedy się zaczęło. Niespodziewanie, z miesiąca na miesiąc, jego sytuacja naprawdę zaczęła się polepszać. Na jego konto wpływało coraz więcej pieniędzy. Był na prostej drodze do bogactwa. I nagle wszystko się skończyło. Firma, z którą nawiązał tę dochodową współpracę, zerwała umowę i przestała wypłacać mu pieniądze. Prysnęły marzenia, a on się załamał.

I wtedy zaryzykował – zdesperowany, zrobił jeden krok, który całkowicie odwrócił jego sytuację. Najciekawsze jest to, że nigdy by tego nie zrobił, gdyby nie niedawna klęska. Porażka okazała się ostatecznie błogosławieństwem i największą okazją w życiu. Dzięki temu obecnie doskonale mu się powodzi, a to dopiero początek jego sukcesów.

Marzenia są ważniejsze od wiedzy – Albert Eistein

Nowa edycja wartościowej publikacji!

Postanowiliśmy wydać reedycję książki „Truskawkowy milioner. Prawdziwa historia milionera - od zbieracza truskawek do pierwszego miliona w wieku 26 lat”, którą część z Was już czytało. Zebrała ona tak dobre opinie, że uznaliśmy, iż warto ją odświeżyć. Ułożyliśmy więc nowy – „Pierwszy milion”, ulepszyliśmy skład oraz stworzyliśmy nową okładkę, tylko po to, aby mieć pewność, że publikacja ta dotrze do jak najszerszego grona Polaków. Polecana jest głównie młodym ludziom, aby na starcie w dorosłe życie korzystali z doświadczeń autora.

Robert Maicher:

Napisałem książkę, w której dokładnie opisuję, jak stałem się milionerem. Szczerze przedstawiam swoje porażki i błędy na drodze do sukcesu. Lekcje, jakie dało mi życie, mogą stać się dla Ciebie inspiracją do znalezienia Twojej drogi do pierwszego miliona. W książce zamieściłem praktyczne i sprawdzone porady, które pomogą Ci w szybkim osiągnięciu zamierzonego celu.

Jest to niewątpliwie książka, z którą powinien zapoznać się każdy, kto chce zostać wyzwolonym finansowo człowiekiem. Historia Roberta udowadnia, że ani wiek, ani miejsce, w którym mieszkasz, nie stanowi żadnej przeszkody, jeśli naprawdę chcesz zostać bogatym człowiekiem. Musi wydarzyć się coś, po czym postanowisz, że zrobisz wszystko, żeby zrealizować swoje cele i marzenia, tzw. punkt zwrotny w życiu.

Publikacja świetnie opisuje działania milionera, jego mentalność i nastawienie do bogacenia się. Jeśli szukasz wolności finansowej, to ucz się od najlepszych!! Ta książka jest jedną z lepszych i daje kopa. Pomaga także w znalezieniu pomysłów na biznes.

Jak bardzo potrzebujesz inspiracji i energii do działania?

W wielu z nas drzemie potrzeba zmiany czegoś w swoim życiu na lepsze. Wielu pragnie mieć tyle pieniędzy, żeby nie musieć się o nic martwić, zabezpieczyć swoją rodzinę, regularnie jeździć po świecie, czy po prostu mieć to, czego się chce.

Publikacja „Pierwszy milion” przekaże Ci wiele rad, jak owe pragnienia zamienić w rzeczywistość. Co powoduje przełamanie złej passy i co tak naprawdę stoi za sukcesem najbogatszych ludzi w świecie? Jeśli myślisz, że był to spory kapitał na początek, bogaty wujek z Ameryki, szczęście lub spadek – mylisz się.

Jeśli myślisz, że czegoś się nie da – masz rację. Jeśli myślisz, że coś jest możliwe – również się nie mylisz.

Pierwszy milion - Pobierz ebooka

Linki do artykułów

artykuły | dzieci szczęścia | uwolnij pewność siebie | dzisiaj awans, jutro podwyżka | bogać się kiedy śpisz | gotowa na sukces | pozytywny egoista | podstawy pisania przekonywujących tekstów | nie ogarniam | łatwa trudność zrozumienia | pierwszy milion | ja - czyli jak zmienić siebie | ty tu rządzisz

© copyright 2010 - 2012 - ebookmedia.eu - Design downloaded from Free Templates - your source for free web templates