Rozmiar: 18448 bajtów

Kursy i szkolenia - OprogramowanieCała prawda o Facebook'u. Jak pomnożyć ilość fanów nic nie robiąć. Aplikacja konkursowa. - Krzysztof Ożóg

Czym jest i jak działa aplikacja konkursowa? W jaki sposób może mi się ona przydać ?

Skrypt zlicza ilość Twoich przyjaciół, którzy lubią dany fanpage. Publikuje dane na tablicy, ile osób lubi dany fanpage i które miejsce aktualnie zajmujesz, oraz ma opcje zaproś znajomych do konkursu. Automatycznie zlicza wszystkie dane i pokazuje zwycięzcę. Liczba uczestników konkursu może być nieograniczona.

czytaj więcej...

Jak skracać linki na blogu - madaju@interia.pl

Jak zarobić więcej pieniędzy korzystając z Pluginu wplinkPP do maskowania linków partnerskich i stron docelowych na twoim blogu!

Bardzo wiele osób rozpoznaje linki partnerskie i specjalnie kasują z nich ID partnera wchodząc na daną stronę...

czytaj więcej...

Koniec z zawieszaniem się Windowsa - Tomasz Kołpaczek

Jeśli potrzebujesz większej prędkości możesz w sekundę uruchomić ten program i zoptymalizować RAM, aby Twój komputer pracował jak po restarcie.

Wraz z programem otrzymasz specjalnie przygotowaną instrukcję, która poprowadzi Cię krok po kroku przez proces czyszczenia pamięci RAM!

czytaj więcej...

Odzyskaj skasowane pliki - Krzysztof Krajewski

Niesamowity Nowy Program Odzyskuje Skasowane i Zagubione Pliki o których myślałeś, że zniknęły na zawsze...

Gdy stracisz dokument tekstowy, plik Excela, kod żródłowy, czy jakiś inny plik godziny pracy mogą pójść z dymem w ułamku sekundy gdy znika cenny plik...

czytaj więcej...

Photoshop szybko i skutecznie, czy to możliwe? - Anna Śliwa

Drogi Czytelniku, świetnie trafiłeś! Z pewnością szukasz kursu programu Adobe Photoshop, który w szybki i bezbolesny sposób wdroży Cię w; na pozór skomplikowane; funkcje programu. Kurs, który za chwilę otworzysz przedstawia podstawy programu w sposób prosty i przystępny.

Wprowadzenie do grafiki komputerowej - 2D, 3D, rastrowa, wektorowa. Selekcja - czyli praca z narzędziami zaznaczenia, dobieranie koloru oraz narzędzia wypełnienia...

czytaj więcej...

© copyright 2010 - 2012 - ebookmedia.eu - Design downloaded from Free Templates - your source for free web templates