[Rozmiar: 63625 bajtów]

Polecam Domeny.pl

[Rozmiar: 23442 bajtów]

Recenzja ebooka "No stress"

No stress - Rafał Kołodziej

No stress - Rafał Kołodziej

95% - tyle sami sobie wytwarzamy stresu! Tą statystyką można się zestresować. Specjaliści przeprowadzili badania i stwierdzili że około 80% sytuacji, jakimi się stresujesz, nigdy się nie wydarzy, jest wyobraźnią lub już się wydarzyło w przeszłości.

Przez cały dzień gromadzimy w sobie negatywne emocje i napięcia. Większość z nas nieświadomie robi popełnia błąd i za bardzo się spina. Jaki jest najlepszy sposób na poradzenie sobie z tym i jak zlikwidować stres?

Niestety, ale stres jest naturalną reakcją na nasze życie, jednak gdy jest go za dużo to odbija się to na nas negatywnie. Mamy wtedy ograniczone możliwości i brak nam spokoju. Dlatego warto opanować umiejętność zwalczania stresu. Życie wtedy stanie się lżejsze oraz o wiele przyjemniejsze.

Stres jako stres nie jest tak niebezpieczny jak Twoja reakcja na niego. Nieodpowiednie zachowanie może doprowadzić Cię do depresji lub nerwicy. Z tej publikacji dowiesz się jak w trudnych sytuacjach zachować zimną krew i niepotrzebnie się nie stresować.

Rafał Kołodziej o sobie:

"Kiedyś stres towarzyszył mi niemal nieustannie. Stresowałem się zarówno sprawami na pozór ważnymi, jak i najmniejszymi błahostkami. Byłem kłębkiem nerwów… wystraszony, niespokojny, wciąż zmęczony. Zacząłem się zastanawiać: „Dlaczego tak jest?”. W końcu było wokół mnie tak wiele osób z większymi problemami, a nie poddawali się emocjom w takim stopniu jak ja. Rozpoczęły się moje poszukiwania…”

W książce tej znajdziesz wszystko, co niezbędne do tego by osiągnąć spokój i czerpać przyjemności z normalnego życia.

Musisz odpowiednio nastawić umysł, by w trudnych sytuacjach niepotrzebnie się nie stresować. Sposoby walki ze stresem z tej książki są proste i łatwe do zastosowania. Można z nich korzystać bez specjalnego przygotowania. Autor zapewnia, że są skuteczne i działają, bo wypróbował je na sobie.

Przestań więc szukać, bo wszystko co potrzebujesz by skończyć ze stresem masz przed sobą – w publikacji „No stress”

Lektura tej książki pozwoli też na pokonanie lęków, co może spowodować, że nieosiągalne wcześniej marzenia staną się faktem! Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla ludzi, którzy w krytycznych sytuacjach potrzebują pomocy. Również dla tych, którzy uważają wędrówkę przez życie jako niekończącą się lekcję, prowadzącą do doskonałości.

Pobierz ebooka

© copyright 2010 - 2012 - ebookmedia.eu - Design downloaded from Free Templates - your source for free web templates