Rozmiar: 18448 bajtów

Recenzja ebooka "Łatwa trudność zrozumienia"

Łatwa trudność zROZUMIEnia - Mariusz Szuba

Łatwa trudność zrozumienia

Tylko niewielka grupka ludzi chcących osiągnąć sukces – osiąga go. Reszta czyli większość w swoim życiu ponosi klęskę, nie posuwając się do przodu ani o krok. Przez długi czas uważano, że tak być musi, a o tych co nie osiągają sukcesu mówiło się, że nie mają farta. Rzeczywistość jest zupełnie inna. Osoby nie osiągający sukcesu nie znają pewnych zasad i prawideł wg których należy się kierować idąc przez życie.

Co i jak począć, by nasze życie stało się wspaniałą podróżą z wieloma ewentualnościami do wyboru?

Chcielibyśmy i pragniemy by nasze dążenia zawsze kończyły się powodzeniem. Przeważnie rezultat jest odwrotny, ale może być inaczej, tak właśnie jak byśmy chcieli.

Mariusz Szuba to autor takich bestsellerów, jak „Pokaż, na co Cię stać” oraz „Legalny doping emocjonalny”, a także osoba, która prowadzi największe motywacyjne szkolenie w Polsce - Podróż Bohatera, które w tym roku zgromadziło w Warszawie blisko 2000 osób! Jeżeli jeszcze nie widziałeś Mariusza w akcji, już teraz zobacz premierowy filmik z tego wydarzenia:W swojej najnowszej publikacji „Łatwa trudność zROZUMIEnia” Mariusz pomoże Ci zROZUMIEć otaczające Cię realia i dowiedzieć się, dlaczego jeszcze nie osiągnąłeś tego, na co tak długo czekasz, oraz co zrobić, by Twoje życie stało się jedną wielką podróżą o wspaniałych się możliwościach.

"Odbieranie rzeczywistości tylko w jeden sposób sprawia, że tracimy, a życie staje się nieciekawe, zbyt normalne, a przez to większość ludzi wpada w rutynę „życia”, w którym niestety nie biorą czynnego udziału!"

Tak. To wszystko sprawia, że życie nie ma smaku, a rzeczywistość jest czarno-biała. Czyli co robić, aby to zmienić? Łatwo jest narzekać na wszystko, co się nie udaje. Jeśli tak chcesz żyć, możesz. Ty odpowiadasz za swoje życie. To Twoje decyzje determinują i kreują rzeczywistość, w której teraz jesteś.

Książka”Łatwa trudność zrozumienia jest dla tych, którzy chcą w końcu obodzić się i zrozumieć to, że powodzenia jest możliwe, ale z naszą pomocą. To co jest teraz w Twoim życiu jest następstwem wcześniejszych Twoich poczynań i decyzji.

Czy przeszło Ci kiedyś do głowy, dlaczego nie udało Ci się osiągnąć tego, co zamierzałeś?

Stało się już normalne to, że za wszystko to co nam się nie udaje obwiniamy innych ludzi tylko nie nas samych. Gdy mówimy, że coś nam się nie uda zrobić z góry zakładamy niepowodzenie i tym samym skazujemy nasze działanie na pewną klęskę. Nie jest prawdą, że życie jest poza naszą kontrolą. To nie przypadek kieruje naszym losem. Nasza rzeczywistość w większości przypadków nie zależy od decyzji innych. Nasza rola w tym jest dużo większa, mamy wielkie możliwości o których nie zdajemy sobie sprawy. Możliwości, które możemy wykorzystać, aby kreować naszą rzeczywistość.

Po lekturze tej publikacji dowiesz się:

  • Kto jest odpowiedzialny za taką a nie inną sytuację
  • Co masz zrobić gdy wydaje ci się, że nie ma wyjścia z sytuacji
  • Czy porażka może być początkiem lepszego jutra?
  • W czym może pomóc ci krytyka

Nigdy nie wiemy co przyniesie jutro. Nie wiemy, czy to co zrobimy uda się od razu czy nie. Musimy zatem wiedzieć jak i co począć gdy wydarzy się coś nie po naszej myśli, oraz jak zmienić porażkę na wyzwanie. Pamiętaj, że nie ma sytuacji bez wyjścia!

W wielu skrajnie negatywnych wypadkach zdarza się, że nasze myśli są tak bardzo skupione na poniesionej klęsce, że nie widzimy rozwiązań, które istnieją. Książka Mariusza Szuby pomoże Ci zROZUMIEć, że bez względu na to, w jak nieciekawej sytuacji się znajdziesz, zawsze jest wyjście na poziomie emocjonalnym, które pozwala najnormalniej funkcjonować.

Bardzo często mamy do czynienia z krytyką ze strony innych ludzi. Często od tych, którzy zauważyli nasze błędy lub niedociągnięcia. Czytając tę publikację dowiesz się: Jaki rodzaj krytyki jest prawdziwym oszustwem, a jaki oszukaną prawdą? Jakie dobre strony niesie krytyka z zewnątrz? Jak zROZUMIEć prawdziwe intencje osób, które Cię krytykują?

Szuba, dzieląc się kilkoma historiami ze swojego życia, pragnie uświadomić Ci, jak ważna w życiu jest odpowiedzialność za własne wybory, nieskończona liczba rozwiązań w sytuacjach, które wydają się bez wyjścia oraz to, że popełnione błędy i porażki są w życiu tak samo ważne jak odniesione sukcesy!

Mariusz Szuba na swoim szkoleniu o nazwie PODRÓŻ BOHATERA poruszał te same sprawy, pokazując, jak stać się twórcą własnego życia i rozumieć rzeczywistość na wielu płaszczyznach jednocześnie.

Samo szkolenie, które odbyło się dokładnie 19 marca 2011 roku, już zostało okrzyknięte wydarzeniem motywacyjnym nr 1 w Polsce, a blisko 2000 osób, które w nim uczestniczyły, już posiadło umiejętności opisane w tej publikacji. Teraz Ty możesz do nich dołączyć!

Stań się Bohaterem swojego życia!

W książce Mariusza Szuby to Ty jesteś bohaterem. Znajdziesz tutaj mnóstwo informacji, których nie ma w innych książkach. Decydując się na tę lekturę, wchodzisz do gry, w której jesteś zdany tylko na siebie, a Twoje rezultaty będą wynikiem Twoich decyzji i działań, jakie podejmiesz.

"Czas na własne porażki i własne sukcesy. Górą będzie ten, który z pokorą przyzna się do jednych i do drugich".


Łatwa trudność zrozumienia - Pobierz ebooka

Linki do artykułów

artykuły | dzieci szczęścia | uwolnij pewność siebie | dzisiaj awans, jutro podwyżka | bogać się kiedy śpisz | gotowa na sukces | pozytywny egoista | podstawy pisania przekonywujących tekstów | nie ogarniam | łatwa trudność zrozumienia | pierwszy milion | ja - czyli jak zmienić siebie | ty tu rządzisz

© copyright 2010 - 2012 - ebookmedia.eu - Design downloaded from Free Templates - your source for free web templates