Rozmiar: 18448 bajtów

Kursy i szkolenia on-line

Obecnie żyjemy w czasach informacji. Potrzebujemy nieustannie nowej wiedzy. System nauki, który był praktykowany jeszcze pod koniec ubiegłego wieku na obecną chwilę nie ma racji bytu. Wtedy to wiedza raz zdobyta wystarczała nam praktycznie na całe życie.

Dzisiaj jest inaczej. Ktoś kiedyś powiedział, że odpowiedzi się zmieniają. Wraz z upływem czasu są inne. Chcąc być na bieżąco musimy stale podnosić swoje kwalifikacje i wiedzę.

W tym miejscu chcemy przedstawić praktyczne rozwiązania w postaci szkoleń, które odnoszą się do najważniejszych dziedzin naszej codzienności. Wiedza zawarta jest w kursach, które podzielone są na tematyczne kategorie.

Najpopularniejsze kursy


System nauki testów w 6 dni - Michał Trąbski

Z tego szkolenia dowiesz się jak w czasie krótszym niż 6 dni opanować testy na prawo jazdy i zdać egzamin za pierwszym razem.

Poznaj 2 główne założenia, niezbędne do szybkiej i łatwej nauki testów:

1) Zapamiętywanie na kolejne dni twoich pogrupowanych pytań!
2) Nastychmiastowy dostęp do MATERIAŁÓW FILMOWYCH z omówieniem pytań.

czytaj więcej...

Hipnoza magnetyczna - Bartłomiej Raczkowski

Czy potrafisz wprowadzić w trans inną osobę nie wypowiadając przy tym ani jednego słowa? Po tym kursie będziesz potrafił to robić w czasie rozmowy.

Wiedza ta była trzymana w tajemnicy przez najlepszych hipnotyzerów przed przeciętnymi ludźmi. Teraz i Ty możesz się tego nauczyć!

czytaj więcej...

Jak wyróżnić się zdjęciem na ALLEGRO? - Mirosław Skwarek

Wyróżnienie się na Allegro spośród olbrzymiej konkurencji jest bardzo ważne. Dzięki tej pozycji dowiesz się jak wyróżnić się z tłumu konkurencji i ściągnąć kupujących na swoje aukcje.

Jednym z gwarantowanych sposobów wyróżnienia się spośród konkurencji na Allegro jest stowrzenie przyciagającej miniaturki...

czytaj więcej...

Globalny e-biznes pod klucz

Zastanawiałeś się kiedyś jak możesz zarabiać na konsumetach z całego świata?

Poznasz zarabiania poważnych pieniędzy i jakie możesz mieć pole manewru o globalnym zasięgu oraz dowiesz się jak możesz robić biznes w domu w dowolym czasie.

czytaj więcej...

© copyright 2010 - 2012 - ebookmedia.eu - Design downloaded from Free Templates - your source for free web templates