Rozmiar: 18448 bajtów

Kursy i szkolenia - Języki obce600 słów w 60 minut. - Anna Piasecka

Witam Cię w gronie osób pragnących się szybciej rozwijać i ceniących swój czas! Czytając poznasz sposób, dzięki któremu będziesz w stanie nauczyć się kilkuset angielskich słów w czasie krótszym niż godzina.

Najefektywniejsza metoda dzięki której możesz uczyć się około 600 angielskich słów na godzinę. Jest to pierwsza i jedyna metoda opracowana wyłącznie dla Polaków, która uczy tworzyć angielskie słówka.

czytaj więcej...

Angielski w 15 dni - Kurs j. angielskiego metodą Simple Perfect English (poziom podstawowy) - Netina Sp. z o.o.

Ucz się angielskiego skutecznie …i przyjemnie metodą Simple Perfect English! Z jakiego powodu tu jesteś?

Adepci języka angielskiego zazwyczaj dzielą się na dwie grupy. Tych, którzy pojmują w lot bez względu na metodę, i tych, którzy… trafiali dotychczas na nieodpowiednie kursy. Metoda Simple Perfect English, którą za chwile poznasz, została stworzona właśnie z myślą o tej drugiej grupie.

czytaj więcej...

Potęga języków obcych - Tajemnica sukcesu - Łukasz Przewoźnik

Każdy z nas może nauczyć się bez problemu dowolnego języka obcego. Czy chciałbyś poznać najbardziej sprawdzalne sposoby na naukę języka obcego?

Jeśli czytasz moją ofertę dalej , dziękuje Ci bardzo … bo szanuje Twój czas i chciałbym przejść od razu do konkretów. A więc zaczynamy...

czytaj więcej...

Kolekcja światowej klasyki w oryginale - Krzysztof Krajewski

Super gratka dla uczących się języka angielskiego! Wspaniała kolekcja ponadczasowej klasyki literatury światowej dla szlifujących język angielski.

Wyselekcjonowane Największe Tytuły Światowej Klasyki w języku angielskim. Format PDF, do czytania na każdym komputerze i urządzeniach PDA.

czytaj więcej...

Angielski w 15 dni - kurs j. angielskiego metodą Simple Perfect English (poziom średniozaawansowany) - Netina Sp. z o.o.

Niestety standardowe metody nauki angielskiego są dość skostniałe i… nudne. Przez to właśnie bardzo wiele osób dochodzi do wniosku, że „ma problem” z nauką angielskiego

Marta Chłodnicka stworzyła kurs Simple Perfect English, wychodząc z założenia, że nie ma ludzi, którzy mają problem z nauką. Są tylko ludzie, którzy do tej pory nie trafili na prostą metodę nauki.

czytaj więcej...


© copyright 2010 - 2012 - ebookmedia.eu - Design downloaded from Free Templates - your source for free web templates