Rozmiar: 18448 bajtów

Kursy i szkolenia - informatyka


Zarabianie na kursach internetowych Expert 1.0 - Paweł Danielewski

Możesz zarabiać tak jak ja nawet kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie sprzedając własne produkty elektroniczne. E-produkty to wszystko to co możesz przesłać klientowi na email za odpowiednią opłatą. Mogą być to zatem książki (tzw. e-booki), kursy i szkolenia internetowe, kursy video, programy komputerowe, poradniki tekstowe, nagrania audio i video.

Krótko, zwięźle i na temat. Nauczysz się od A do Z: jak tworzyć, promować i zarabiać na własnych produktach internetowych. Ponad 7 godzin filmów video, które precyzyjnie naprowadzą Ciebie na zysk ze sprzedaży własnych e-produktów.

czytaj więcej...

Szybkie tworzenie stron z Joomla - Paweł Danielewski

Joomla to technicznie zaawansowany lecz prosty w obsłudze, darmowy CMS do tworzenia portali internetowych. Z Joomla stworzenie dużego portalu może zająć nawet niecałą godzinę.

Cały potencjał Joomli tkwi w prostocie obsługi oraz dodatkach (tzw. rozszerzeniach) których stworzono kilkanaście tysięcy. Joomla pozwala aby Użytkownik o znikomych umiejętnościach programistycznych stworzył praktycznie dowolony portal, sklep internetowych w bardzo krótkim czasie.

czytaj więcej...

SEO Ninja - kurs dla początkujących - Mariusz Brzostek

Oszczędź nawet do kilkuset złotych miesięcznie i już nigdy nie płać za pozycjonowanie!

Nie oferujemy ci, żadnych złudzeń w postaci 10000 tysięcy odsłon w ciągu pierwszego miesiąca lecz przedstawimy jak wygenerować ruch na swojej stronie oraz w jaki sposób zrobić, aby ten ruch jednocześnie był dobry jakościowo.

czytaj więcej...

Prawdopodobnie najlepszy video kurs HTML wersja DELUX - Joanna Sitarz

Chcąc wykorzystywać medium jakim jest Internet konieczne jest posiadać jakieś strony internetowe. Mnóstwo jest różnych gotowych tak zwanych CMSów czyli oprogramowania do zarządzania treścią na stronach jak np. WordPress. Wszystko jest fajnie dopóki nie trzeba coś zmienić!

Dostaniesz rozwiązania największych problemów z jakimi borykają się internetowi biznesmeni. W kursie tym otrzymasz 20 lekcji...

czytaj więcej...

Skuteczne, a zarazem darmowe sposoby promocji w internecie - Michał Rusztowicz

Chcesz za darmo zaistnieć w sieci? Chcesz za darmo wypromować swój serwis? Chcesz poznać skuteczne techniki promocji stron www? Wszystko to a nawet więcej dowiesz się z tego kursu. Poznaj skuteczne techniki promocji w Internecie.

Inwestując w ten kurs dowiesz się jak w prosty i szybki sposób wypromować swoją stronę www, jak zwiekszyć zarobki i nie tylko!

czytaj więcej...

© copyright 2010 - 2012 - ebookmedia.eu - Design downloaded from Free Templates - your source for free web templates