[Rozmiar: 63625 bajtów]

Polecam Domeny.pl

[Rozmiar: 23442 bajtów]

Recenzja ebooka "Efekt motyla"

Efekt Motyla - Kamil Cebulski

Efekt Motyla - Kamil Cebulski

Młody człowiek z Polski odkrywa przed czytelnikami arkana swojego powodzenia w biznesie.

Recenzjowaną książkę napisał jeden z najmłodszych milionerów - Kamil Cebulski.

Kamil Cebulski zajął 7 miejsce w rankingu „Najbogatsze polskie młode gwiazdy”. Ranking opublikowało WPROST w 2008 roku.

Kamil Cebulski uplasował się obok takich sław, jak Robert Kubica (kierowca F1), Maciej Lampe (były koszykarz NBA), Agnieszka Radwańska (tenisistka), Marta Domachowska (tenisistka) czy też Maciej Popowicz (twórca serwisu społecznościowego nasza-klasa.pl).

"Kiedyś zobaczyłem film pt: Efekt Motyla, do dzisiaj jest to dla mnie jeden z najciekawszych filmów i kiedy mówię o tym znajomym to dziwnie się na mnie patrzą. Po pewnym czasie dostałem ofertę ebooka pod tym samym tytułem. Nie musiałem czytać żadnych recenzji aby go kupić, wiedziałem że będzie to super książka. W momencie kiedy miałem ją na ekranie swojego monitora połknąłem ją od razu w całości, dopiero na drugi dzień przeczytałem ją zupełnie na spokojnie. Publikacja rewelacja, daje do myślenia nie tylko nad życiem zawodowym, ale i w moim odczuciu przede wszystkim nad życiem prywatnym, które moim zdaniem musi być ułożone aby spokojnie zarabiać pieniądze." - Daniel Szczęsny, 33 lata, mieszkam w Irlandii, prowadzę działalność elektroinstalacyjną oraz sklep internetowy z oświetleniem.

Jak jedna decyzja może wpłynąć na całe Twoje życie i zdecydować o biedzie lub bogactwie?

Nieważne jest to, co Ci proponują, tylko kto Ci to proponuje.

Zapewne nieraz słyszałeś o takich osobach, jak Brian Tracy, Zig Ziglar, Robert Kiyosaki czy Anthony Robbins. Są to ludzie, których znają prawie wszyscy. Zajmują się motywacją, prowadzą szkolenia z rozwoju osobistego i osiągania sukcesu, wydają książki.

Pobierz ebooka

Jak czytasz jedną z takich książek, pewnie nieraz myslałeś nad tym, czy oni faktycznie odnieśli taki sukces. Pewnie też nieraz przyszło Ci do głowy: „Wszystko pięknie, ale oni opisują realia zachodnie, amerykańskie. W Polsce to nie zadziała”.

"Efekt Motyla" wprowadził mnie w lekki szok stwierdzeniem "nie szukaj pracy tylko pieniędzy". Ten szok może wynika trochę z mojego wieku, mam 46 lat, oraz totalnie innej mentalności. Książkę polecam mojej rodzinie i znajomym. To powinna być obowiązkowa lektura dla wszystkich, którzy zamierzają prowadzić własny biznes, innym też nie zaszkodzi. Po lekturze zastanawiam się czy nie zaprosić Pana Cebulskiego na wykłady, a może szkolenia. " - Dorota Szymczak, jestem architektem, zajmuję się projektowaniem architektoniczno-urbanistycznym w ramach prowadzenia własnej działalności.

Poznaj młodego człowieka, z niewielkiej miejscowości, który w wieku 21 lat przekroczył barierę 1 miliona złotych obrotu w swojej firmie internetowej...

...i chce się podzielić z czytelnikiem swoimi niezwykle wartościowymi doświadczeniami oraz przemyśleniami.

Nazywam się Kamil Cebulski. Wraz z przyjacielem stworzyłem firmę ESC Poland (www.escpoland.pl), działającą na rynku internetowym. Firma ta jest właścicielem takich sklepów internetowych, jak: www.aragon.pl, www.mentis.pl, www.komputerowiec.pl, www.kokanie.pl, www.akara.pl oraz wielu innych.

Przesłanie, jakie zawarłem w mojej książce „Efekt Motyla”, można streścić w jednym zdaniu: Zamiast narzekać, weź się do roboty i zacznij budować swoją fortunę. Zacznij to robić dzisiaj, teraz, dokładnie w tej chwili. Pierwszą rzeczą, jaką powinieneś zrobić, to: stać się dla siebie największym aktywem. Musisz więc zdobywać wiedzę oraz zwiększać inteligencję, abyś mógł tę wiedzę wykorzystać w praktyce.

Kiedy zmienisz już swój światopogląd, czeka Cię ciężka praca po 12, po 14, a niekiedy nawet i po 16 godzin dziennie. Przez ten czas zdobędziesz doświadczenie, pewność siebie i znajomości. Będziesz stwarzał swoje aktywa. Cokolwiek by to było. Jakaś firma, inwestycje w nieruchomości czy rynek kapitałowy. Musisz samodzielnie zbudować dla siebie aktywa.

Kiedy uda Ci się to zrobić, ciężka praca będzie stanowić miłe wspomnienie. Nie będziesz musiał już ciężko pracować. Jedynie tyle, aby pielęgnować swoje aktywa, które będą ci dostarczać środków do życia, i zarządzać nimi. Jeżeli będziesz to umiejętnie robił, Twoje aktywa urosną, a Ty osiągniesz wolność finansową.

Mnie się to udało, dlaczego więc ma się nie udać Tobie?

Pobierz ebooka

© copyright 2010 - 2012 - ebookmedia.eu - Design downloaded from Free Templates - your source for free web templates