Rozmiar: 18448 bajtów

Rozmiar: 5706 bajtów

Polecam Domeny.pl

Czytniki książek elektronicznych

PocketBook Pro 902

Rozmiar: 23761 bajtów

Ekran
Pocketbook 902 Pro posiada duży, prawie 10 calowy ekran e-Ink, który obsługuje 16 odcieni szarości używanych do wyświetlania tekstów i ilustracji.
Technologia ta symuluje wygląd tuszu na papierze i sprawia, że czytanie z 902 w pełni odwzorowuje czytanie książki tradycyjnej.
Zmniejsza się także możliwość przemęczenia oczu, gdyż(w przeciwieństwie do tradycyjnych ekranów LCD) nie występuje efekt migotania.

Większy komfort czytania
PocketBook 902 oferuje szeroki kąt widzenia, a z powodu braku jakiegokolwiek oświetlenia ekranu, czytnik nie odbija promieni słonecznych. Dzięki temu możesz dowoli czytać ulubioną książkę przy pełnym blasku słońca!

Żywotność baterii
Jednarazowe ładowanie baterii pozwala na przeczytanie około 20 standardowej wielkości ebooków, 14.000 stron lub 60h ciągłego czytania!

Internet
Pocketbook 902 posiada internetowe łącze Wi-Fi, za pomocą którego, gdzie tylko będzie dostępna sieć bezprzewodowa, możemy połączyć się ze wszystkimi stronami internetowymi obsłgującymi ekran e-Ink.

Bluetooth
Możesz także podłączyć dodatkowe urządzenie, które jeszcze bardziej ułatwi Ci korzystanie ze swojej biblioteki. Słuchawki, klawiatura, a także komputer lub telefon komórkowy za pomocą których połączysz się z internetem w każdej chwili i o każdej porze dnia!

Pamięć
Model 902 Pro posiada wbudowaną pamięć 2GB, co pozwoli na zgromadzenie całkiem pokaźnej biblioteki. Ta wielkość wystarczy na zapisanie ok 5 tyś ebooków w jednym miejscu! Dla bardziej wymagających jest slot na kartę Micro SD/SDHC, który obsługuje karty do 32GB! Pozwoli to na zebranie ok 100 tyś e-ksiązek !!!

Adobe PDF Reader
Pocketbook 902 Pro posiada także oprogramowanie Adobe DRM ADE(Epub i PDF prawa autorskie). Koniec z problemami przy kopiowaniu formatu PDF !

Słowniki ABBYY Lingvo
Model ten zawiera fabrycznie zainstalowane słowniki ABBY Lingvo. Dla większych potrzeb można zakupić do 44 słowników z platformy BookLand.net Serwis ten dostępny jest z platformy Twojego czytnika.

Łatwy w użyciu
Nie ma potrzeby żadnych wstępnych instalacji oprogramowania, poprzedzających uruchomienie urządzenia. E-czytnik Pocketbook jest odrazu gotowy do użycia.

Innowacyjne oprogramowanie Pockebook
Producent Pocketbook International stale dąży do poprawy swoich produktów. Z tego powodu co kwartał tworzone jest nowe oprogramowanie, które możemy w łatwy sposób pobrać całkowicie za darmo z pocycji głównego menu.

Multi-format oraz wielojęzykowe menu
Czytnik 902 Pro wspiera bardzo dużą ilość formatów tekstowych:EPUB DRM, PDF DRM, EPUB, PDF, HTML, DJVU, RTF, TXT, PRC, CHM, DOC, TCR, FB2 i FB2.ZI
Możliwości wyboru języka w głównym menu są również bogate i oferują ponad 20 najważniejszych języków świata. Stale także producent będzie poszerzać i tą ofertę.

Darmowe ebooki
Pocketbook 902 posiada w standardzie zainstalowane ponad 1000 darmowych ebooków. Dodatkowo zapraszamy także do naszego działu BEZPŁATNE E-BOOKI, gdzie również można pobrać darmowe e-książki.

Uwagi i Notatki
Zaznacz dowolną część tekstu w swojej ulubionej książce i przenieś go do Notatek. Nie ma żadnych ograniczeń względem ilości tworzonych cytatów i uwag.

Muzyka
Model 902 posiada dwa wbudowane głośniki, dzięki czemu audiobooki lub mp3 są dostępne już nie tylko przez słuchawki.

DANE TECHNICZNE:

Ekran
Ekran 9.7 cala
Kontrast 8 : 1 (papier elektroniczny)
Rozdzielczość 1200 x 825 pikseli

Wymiary
192 x 263 x 11.5 mm
Waga: 530 g

Pamięć i procesor
256 MB RAM
Procesor 533 MHz
System Linux (Kernel Linux 2.6.28)

Łączność
Złącza: micro USB, slot kart micro SD/SDHC (do 32 GB)
Łączność bezprzewodowa Wi-Fi (802.11 b/g), Bluetooth
Audio: głośniki zewnętrzne 2 x 0.5 W, audio jack 3.5 mm
Funkcja TTS (text to speach)
Pamięć: 2 GB

Zasilanie i bateria
Bateria 1530 mAh 5.5 W: 3.7 V (ładowana przez port USB) do 7000 odświeżeń ekranu

Obsługiwane formaty:
PDF (obsługa DRM ADE), ePub (obsługa DRM ADE), TXT, HTML, RTF, PRC, CHM, DjVu, DOC, FB2, FB2.ZIP, TCR, JPG, BMP, PNG, TIFF

Interfejs użytkownika
Akcelerometr
Język menu: polski, angielski, niemiecki, francuski i inne
współpraca z systemami: PC, MAC, Linux

Zestaw zawiera
Czytnik Pocketbook 902
Kabel USB
Neoprenowe etui ochronne
Instrukcja obsługi

Cena - 1 299.00

Przejdź do sklepu

powrót na spis e-czytniki

© copyright 2010 - 2012 - ebookmedia.eu - Design downloaded from Free Templates - your source for free web templates