Rozmiar: 18448 bajtów

Rozmiar: 5706 bajtów

Polecam Domeny.pl

Czytniki książek elektronicznych

Iriver story

Rozmiar: 23710 bajtów

Urządzenie e-book Story firmy iRiver to profesjonalnie przygotowany czytnik elektronicznych wydań książek, pism, ulotek, komiksów, kursów, gazet i innych dokumentów tekstowych. Urządzenie dysponuje 6-calowym ekranem w technologii E-ink o rozdzielczości 800x600 pixeli.

Dodatkowo wyposażony jest w głośniki i mikrofon pozwala więc na odtwarzanie elektronicznie zapisanych plików dźwiękowych, np. audio-booków czy muzyki, ale również umożliwia tworzenie nagrań. Posiada klawiaturą QWERTY, 2GB wewnętrznej pamięci z możliwością rozbudowy do 34 GB poprzez kartę SD.

iRiver został wyposażony w baterię (1800mAh Li-Polim), która umożliwi obejrzenie 9000 stron tekstu lub słuchanie muzyki przez 20 godzin. Urządzenie posiada również slot kart pamięci SD, gniazdo USB 2.0 które służy do komunikacji z komputerem. Za pomocą gniazda USB możemy podłączyć ładowarkę sieciową w celu naładowania naszego e-booka. Produkt obsługuje pliki w formatach: MP3, WMA, OGG, PDF, EPUB, TXT, PPT, DOC, XLS oraz ZIP.

W czytniku została zastosowana technologia, dzięki której wszystkie urządzenia iriver'a wyróżniają się bardzo czystym i dynamicznym brzmieniem muzyki. Plików audio możemy słuchać za pomocą słuchawek ze standardowym wyjściem 3,5mm jak i wbudowanego głośnika zewnętrznego mono o mocy 0,6W. Czytnik Story jest też doskonałym rejestratorem dźwięku. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi użytkownik nie będzie musiał ręcznie zapisywać notatek.

Klawiatura QWERTY w łatwy sposób pozwala edytować nasz kalendarz i grafik. Przydatną funkcją jest także możliwość wyświetlania plików biurowych takich jak TXT, PDF, DOC, PPT, XLS.

DANE TECHNICZNE:

Ekran:
6'' E ink 800 x 600 pikseli
8 odcieni szarości
Wielkość: 95,0 x 47,8 x 13,0 mm, waga: 64,5 g (z akumulatorem)

Pamięć:
Dostępne wersje pamięci: 2 GB

Łączność:
Gniazdo kart micro SDHC
USB 2.0

Zasilanie i bateria:
Czas pracy: 20 godzin (muzyka), 9000 stron

Obsługiwane formaty:
Audio - MP3, WMA, OGG;
Grafika - JPEG, BMP, PNG, GIF;
Biurowe: TXT, PDF, DOC, PPT, XLS

Dodatkowe funkcje:
Dyktafon
Zakres częstotliwości audio: 20Hz ~ 20 kHz
Wbudowane głośniki mono

Zawartość zestawu:
Czytnik iRiver Story
Kabel USB

Cena - 899.00

Przejdź do sklepu

powrót na spis e-czytniki

© copyright 2010 - 2012 - ebookmedia.eu - Design downloaded from Free Templates - your source for free web templates