[Rozmiar: 81431 bajtów]

Biblia MLM. Recepta na sukces w biznesie MLM - więcej

Copywriting - Reklamowanie dające powód-dlaczego - John E. Kennedy - więcej

100 pytań na temat E-Biznesu do Piotra Majewskiego - więcej

Copywriting. Zwiększ sprzedaż nawet o 1800%

Dlaczego niektóre oferty prawie zawsze przynoszą zyski?

W tym kursie poznasz łatwy, bezpieczny i przede wszystkim skuteczny sposób zwielokrotniania sprzedaży Twoich produktów nawet do 1800% zwiększony zysk.

W ofertach, 75% decyzji o kupnie podejmowanych jest już w chwili czytania nagłówka - John Caples

Zatem kiedy Twój tekst oferty jest skuteczny pod względem sprzedażowym? Odpowiedź nasuwa się sama; oczywiście wtedy, kiedy nagłówek tekstu będzie dobry. To właśnie nagłówek przkuwa najwięcej uwagi potencjalnego klienta oraz nadaje odpowiedni ton oferty.

Światowej-klasy nagłówki z adaptacją dla twoich produktów i usług

Najwybitniejsi autorzy tekstów inkasują olbrzymie honoraria za napisanie oferty sprzedażowej. Stawki rozpoczynają się od kilku tysięcy dolarów, a kończą nawet na 300 tysiącach za jeden tekst sprzedażowy!

Dla przykładu Gary Bencivenga stawia klientom sprawę jasno:
"Moje honorarium za ten projekt to 100 tysięcy dolarów, albo 25 tysięcy z góry plus 5% z zysków ze sprzedaży produktu, dla którego będę pisać ofertę." Joe Vitale z kolei zarabia średnio $12,500 do $25,000 za stworzenie oferty.

50 do 60% czasu na napisanie oferty autorzy poświęcają nagłówkowi, gdyż on dyktuje ton, motyw i koncepcję całej reklamy. Chcąc zmienić motyw, należy zmienić nagłówek ... i pisać wszystko od nowa ponieważ musi się on idealnie dopasowywać w całą resztę.

Złota kolekcja 97 najsilniejszych nagłówków reklamowych

Możesz mieć te skuteczne nagłówki za darmo i zawsze pod ręką - dopasowane wprost do twoich produktów i usług. Autor skompletował je dla zainteresowanych i stworzył publikację ze zbiorem najsilniejszych nagłówków z 97 światowej-klasy ofert reklamowych.

Ten sam tekst sprzedażowy, opatrzony innym nagłówkiem, różni się diemetralnie w osiąganych rezultatach. Nie jest rzadkością, że zmiana nagłówka pomnaża wyniki ponad pięć lub dziesięć razy

Nagłówek w 90% odpowiada za sukces reklamy bezpośredniej lub przestrzennej - Jay Abraham

Copywriting. Zwiększ sprzedaż nawet o 1800% - zamów kurs

Zapoznaj się i skorzystaj z innych kursów:

Najpotężniejszye techniki negocjacyjne - Kurs na zasadzie instrukcji. 7 największych technik perswazji i manipulacji, które skutkują w codziennym życiu - więcej

Arrow System - Lokaty bankowe dają 5% w skali roku. Obligacje skarbowe to średnio 4% rocznie. Co powiesz na 10% zysku dziennie? - więcej

Marketing Sieciowy - MLM jak działać? jak promować? - więcej

Copywriting - Ponadczasowe posunięcia strategiczne i taktyki reklamowo-marketingowe Kennedy’ego zarobiły dla jego pracodawcy ponad 627 milionów dolarów (niemal 1 miliard 725 milionów złotych) ... - więcej

© copyright 2010 - 2012 - ebookmedia.eu - Design downloaded from Free Templates - your source for free web templates