[Rozmiar: 63625 bajtów]

Polecam Domeny.pl

[Rozmiar: 23442 bajtów]

Artykuły - recenzje ebooków

Dzieci szczęścia - Hermann Scherer

Dzieci szczęścia - Hermann Scherer

Kogo nazywamy Dziećmi szczęścia?

Wielu ludzi uważa, że ci, którzy mają sukcesy w życiu, mają wyjątkowe szczęście. Coś im się trafiło, coś od kogoś otrzymali za nic, urodzili się pod szczęśliwą gwiazdką, mają talenty od urodzenia. W rzeczywistości to tylko usprawiedliwianie siebie - "mnie się tego nie udało zrobić, bo nie miałem w życiu dość szczęścia". Autor tej książki widzi to zagadnienie z innej strony, dziećmi szczęścia nazywając ludzi, którzy potrafią dostrzegać okazje w życiu.

Dzieci szczęścia - czytaj całość

Nauka szczęścia - Ewa Nowińska

Nauka szczęścia - Ewa Nowińska

Kiedy życie rzuca nam kłody pod nogi, gdy nic nam nie wychodzi, często porównujemy się do innych ludzi i zazdrościć im ich szczęścia. Być może żyją w lepszym świecie, mają lepszą pracę, lepsze samochody, lepszego partnera. My zawsze mamy gorzej! W naszej głowie rodzi się myśl, że szczęście zależne jest od innych ludzi, którzy je wspierają lub sabotują, oraz od sprzyjających okoliczności. O ludziach, którym się powodzi, mówimy, że są „w czepku urodzeni”. Tymi myślami i porównaniami unieszczęśliwiamy sami siebie, ponieważ skupiamy się na tym, czego nie mamy.

Nauka szczęścia - czytaj całość

No stress - Rafał Kołodziej

No stress - Rafał Kołodziej

95% - tyle sami sobie wytwarzamy stresu! Tą statystyką można się zestresować. Specjaliści przeprowadzili badania i stwierdzili że około 80% sytuacji, jakimi się stresujesz, nigdy się nie wydarzy, jest wyobraźnią lub już się wydarzyło w przeszłości.

Przez cały dzień gromadzimy w sobie negatywne emocje i napięcia. Większość z nas nieświadomie robi popełnia błąd i za bardzo się spina. Jaki jest najlepszy sposób na poradzenie sobie z tym i jak zlikwidować stres?

Niestety, ale stres jest naturalną reakcją na nasze życie, jednak gdy jest go za dużo to odbija się to na nas negatywnie. Mamy wtedy ograniczone możliwości i brak nam spokoju. Dlatego warto opanować umiejętność zwalczania stresu. Życie wtedy stanie się lżejsze oraz o wiele przyjemniejsze.

No stress - czytaj całość

Zwycięska przewaga w biznesie - Paweł Wiącek

Zwycięska przewaga w biznesie - Paweł Wiącek

O tym jak duża w dzisiejszych czasach jest konkurencja wie tylko ten , kto działa w biznesie. To przede wszystkim konkurencja sprawia, że pozyskanie klienta i utrzymanie go przy sobie jak najdłużej jest tym co pozwala odnieść nam sukces lub odwrotnie.

Sukces w biznesie to duża liczba klientów. Najwięcej, a raczej przede wszystkim zarabia się na klientach powracających. Dzięki tej publikacji poznasz skuteczne metody pozyskiwania klienta. Najistotniejszą sprawą jest działanie w ten sposób, by klient był z nami jak najdłużej. Pamiętaj, że zadowolony klient opowie o tym średnio trzy razy...

Zwycięska przewaga w biznesie - czytaj całość

Efekt Motyla - Kamil Cebulski

Efekt Motyla - Kamil Cebulski

Młody człowiek z Polski odkrywa przed czytelnikami arkana swojego powodzenia w biznesie.

Recenzjowaną książkę napisał jeden z najmłodszych milionerów - Kamil Cebulski.

Kamil Cebulski zajął 7 miejsce w rankingu „Najbogatsze polskie młode gwiazdy”. Ranking opublikowało WPROST w 2008 roku.

Kamil Cebulski uplasował się obok takich sław, jak Robert Kubica (kierowca F1), Maciej Lampe (były koszykarz NBA), Agnieszka Radwańska (tenisistka), Marta Domachowska (tenisistka) czy też Maciej Popowicz (twórca serwisu społecznościowego nasza-klasa.pl).

Efekt motyla - czytaj całość

Uwolnij pewność siebie - Rafał Kołodziej

Uwolnij pewność siebie - Rafał Kołodziej

Jeśli w obecnej chwili, w której się znajdujesz masz problem z pewnością siebie to musisz wiedzieć, że nie jest to normalny stan. Nie mając naturalnej pewności siebie nie masz pełnej kontroli nad swoim życiem, ani nad przydarzającymi Ci się sytuacjami. Aby wrócić do czasu, kiedy to wszystko dla Ciebie było możliwe czyli do lat dziecięcych powinieneś przeczytać publikację „Uwolnij pewność siebie”. W poradniku tym autor radzi jak za pomocą 19 prostych ćwiczeń i 6 wizualizacji przywrócić stan, w którym nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych.

Uwolnij pewność siebie - czytaj całość

Dzisiaj awans, jutro podwyżka! - Jolanta Valentin

Dzisiaj awans, jutro podwyżka! - Jolanta Valentin

Każda osoba pracująca na etacie znajdzie w tej książce odpowiedzi na przynajmniej kilka pytań, które nas nurtują gdy nie jesteśmy zadowoleni z nasze pracy. Kupując publikację „Dzisiaj awans, jutro podwyżka” dostajesz do ręki przewodnik, który krok po kroku doprowadzi cię do wymarzonej kariery.

Jak myślisz czy bez konkretnych znajomości można w pracy na etacie szybko awansować? Czytając publikację „Dzisiaj awans, jutro podwyżka” stwierdzisz, że jest to możliwe. Wystarczy spełnić tylko 3 proste zasady:

  • wierzyć w możliwość awansu
  • postępować w taki sposób jak osoby, które już awansowały
  • jeśli nie ma możliwości awansu to zrezygnować z takiej pracy.

Dzisiaj awans, jutro podwyżka - czytaj całość

Bogać się, kiedy śpisz - Ben Sweetland

Bogać się, kiedy śpisz - Ben Sweetland

Czy jest możliwe, aby w czasie jednej nocy stać się zupełnie innym człowiekiem? Czasami może to być kilka nocy. Dzisiaj może to wydawać ci się niewiarygodne, ale jest to jak najbardziej możliwe, nawet dla osób takich jak Ty, które nie mają żadnych nadzwyczajnych umiejętności.

Na początek może trochę teorii. Nasz umysł dzieli się na część świadomą i nieświadomą czyli podświadomość. Świadomość funkcjonuje w ciągu dnia czyli na jawie. Odpowiedzialna jest za odbiór wrażeń wzrokowych, słuchu, smaku, dotyku i węchu. Pomaga nam w podejmowaniu wielu decyzji. Kiedy jednak Ty zasypiasz, Twoja świadomość także...Bogać się kiedy śpisz - całość

Gotowa na sukces - Elizabeth Gnocco

Gotowa na sukces - Elizabeth Gnocco

Poradnik napisany przez kobietę i dla kobiet.

W publikacji „Gotowa na sukces” autorka zachęca Cię do zmiany stylu życia. Przedstawia bardzo prosty plan strategii dla kobiet, które postanowiły coś z sobą zrobić i poprawić swoje życie. Jeśli tylko kobieta ma interesującą pasję, to w nowym stylu życia pasja ta zmieni się w duże źródło dochodów. Wszczęte działania zgodnie z zaleceniami autorki zaprowadzą Cię w szybkim tempie do niezależności osobistej, zawodowej i finansowej.

Stosując się do rad zawartych w książce zaczniesz przede wszystkim robić to co Cię najbardziej interesuje i pasjonuje, zapewniając sobie przy okazji stabilność finansową na przyzwoitym poziomie...czytaj całość

Pozytywny egoista - Ewelina Golba

Pozytywny egoista - Ewelina Golba

Ty to masz szczęście; właśnie trafiłeś na unikalną publikację, która to wprowadzi cię w nowy rozdział w Twoim życiu. Jeśli czytasz tą książkę oczekujesz zmian. Do tej pory najprawdopodobniej widząc pół szklanki wody mówiłeś, że jest od połowy pusta. Po lekturze tej książki zmienisz zdanie; wtedy według Ciebie będzie ona do połowy pełna.

Odpowiedz na pytanie: czy zdarzyło ci się kiedyś, że pod wpływem opinii znajomych bądź rodziny zrezygnowałeś z czegoś lub przestałeś coś robić? Ja odpowiem za Ciebie. Owszem i to wiele razy. Oznacz to, że nie realizujesz swoich marzeń i pragnień...więcej

Podstawy pisania przekonujących tekstów
- Jakub Sosnowski

Podstawy pisania przekonujących tekstów - Jakub Sosnowski

Są wszechobecne. Teksty sprzedażowe spotykamy każdego dnia. Ich jakość jest zróżnicowana. Jedne są perfekcyjne inne nieciekawe. Wiadomo, jeśli tekst reklamowy jest napisany odpowiednio wtedy sprzedaje towar. Jeśli chciałbyś w tej dziedzinie zgłębić swoją wiedzę to propozycja Kuby Sosnowskiego jest do tego celu idealnym przykładem.

Potrafić pisać dobre teksty sprzedażowe w praktyce oznacza co najmniej przyzwoite pieniądze. Pracując dla siebie nie dla kogoś możesz osiągnąć pokaźne zarobki i niezależność finansową. Jest to bardzo przyjemne zarabianie pieniędzy, gdyż praca Twoja...czytaj więcej

Nie ogarniam! - Agnieszka Kuna-Broniowska

Nie ogarniam

Wreszcie powstał poradnik o organizacji czasu dla zwykłych ludzi!

Jak myślisz czy można mieć uporządkowane życie, a jednocześnie być człowiekiem spontanicznym? Czy w ogóle można te dwie sprawy ze sobą pogodzić? Okazuje się, że jest to możliwe. Jeśli uważasz się za człowieka spontanicznego nie martw się, to nic złego. Osoba spontaniczna na ogół kojarzy nam się pozytywnie. Ma zaskakujące pomysły, energię i radość. Spontaniczność wcale nie oznacza bałaganu w życiu...czytaj więcej

Łatwa trudność zROZUMIEnia - Mariusz Szuba

Łatwa trudność zrozumienia

Tylko niewielka grupka ludzi chcących osiągnąć sukces – osiąga go. Reszta czyli większość w swoim życiu ponosi klęskę, nie posuwając się do przodu ani o krok. Przez długi czas uważano, że tak być musi, a o tych co nie osiągają sukcesu mówiło się, że nie mają farta. Rzeczywistość jest zupełnie inna. Osoby nie osiągający sukcesu nie znają pewnych zasad i prawideł wg których należy się kierować idąc przez życie.

Co i jak począć, by nasze życie stało się wspaniałą podróżą z wieloma ewentualnościami do wyboru?

Chcielibyśmy i pragniemy by nasze dążenia zawsze kończyły się powodzeniem. Przeważnie rezultat jest odwrotny, ale może być inaczej, tak właśnie jak byśmy chcieli...czytaj więcej

Pierwszy milion - Robert Maicher

Pierwszy milion

Trzeba dostać od życia pożądnego kopniaka, żeby zarobić pierwszy milion

Przeraża cię myśl, że nie masz kasy? Chciałbyś mieć swój biznes i nie wiesz od czego zacząć? Przeczytaj tą publikację, a dowiesz się, że nie mając wiele można stać się bogatym! Zaczniesz w końcu działać, a nie jak do tej pory szukałeś wymówek.

Nie jest prawdą, że w Polsce nie można zrobić dużych pieniędzy. Żywym tego przykładem jest autor tej książki – Robert Maicher, autor słynnego „Truskawkowego milionera”. Pochodził z biednej rodziny. Mieszkał na wsi – nie miał żadnych perspektyw na lepsze życie. Jednak od wczesnej młodości powiedział sobie, że będzie kiedyś bogaty...czytaj więcej

JA - Tadeusz Niwiński

Ja - Tadeusz Niwiński

Do tej pory sprzedało się już 50 tysięcy egzemplarzy!

Przed Tobą książka, która już 18 lat zmienia myślenie Polaków.

To jest jedna z tych książek, które zmienią Twoje życie, jeśli tylko na to pozwolisz.

Dzisiaj masz okazję przeczytać pierwszą polską publikacją na tematy motywacyjne, która to przez 18 lat nie straciła nic na wartości. Napisał ją Polak dla Polaków, w oparciu o polskie realia!

O autorze:

Jest uczniem m.in. Nathaniela Brandena i Briana Tracy'ego. Pisze o sukcesie życiowym. W 1993 napisał książkę dla ludzi, którzy chcą od życia coś więcej. Zadawający pytania typu: „Po co żyję”, Dlaczego właśnie mi się nie wiedzie” znaleźli na nie odpowiedzi w tej książce. Osoby, które przeczytały tą publikację odkryli w sobie ukryte nieograniczone możliwości...czytaj więcej


Linki do artykułów

artykuły | dzieci szczęścia | uwolnij pewność siebie | dzisiaj awans, jutro podwyżka | bogać się kiedy śpisz | gotowa na sukces | pozytywny egoista | podstawy pisania przekonywujących tekstów | nie ogarniam | łatwa trudność zrozumienia | pierwszy milion | ja - czyli jak zmienić siebie | ty tu rządzisz

© copyright 2010 - 2012 - ebookmedia.eu - Design downloaded from Free Templates - your source for free web templates